Ursynalia 2012

Już 1 czerwca rusza kolejna edycja Ursynalii. Impreza mająca ogromny odzew wśród studentów ale nie tylko.  Trzy dni fantastycznych koncertów z masą atrakcji. Wystąpią między innym takie gwiazdy jak: Pezet i Małolat, Dj Set czy legendarny SLAYER. Jak widać każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. Podczas trzy dniowej imprezy oprócz koncertów liczne konkursy z nagrodami od sponsorów.

Jak zdobyć bilet? To proste, wystarczy wejść na stronę ursynalia.pl i postępować wedle instrukcji. Bilety będą do nabycia chociażby w Empicu w cenach już od 30zł za jedno dniowy pobyt w kampingu akademickim.

Plusem organizatorów jest szerokie zaplecze sanitarne dla wszystkich uczestników. W tym roku po raz pierwszy w historii festiwalu Ursynalia, przygotowujemy wraz z firmą TOI TOI Polska w pełni profesjonalne, imprezowe pole namiotowe TOI CAMP. Obiekt zostanie całkowicie ogrodzony i chroniony 24h na dobę. Każdy mieszkaniec kempingu będzie posiadał dostęp do wysokiej jakości węzła sanitarnego, na który składają się imprezowe kontenery z prysznicami, umywalkami, toaletami i ciepłą wodą.  Organizator pola TOI CAMP zapewnia także dostęp do gastronomii, depozyt, w którym można przechować cenne przedmioty, a nawet miejsca do ładowania telefonów komórkowych i innego sprzętu wymagającego energii elektrycznej. Na terenie kempingu znajdziemy także punkt opieki medycznej i profesjonalną obsługę pracowników TOI CAMP, którzy służą pomocą i z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania.

Czekamy więc na to wielkie wydarzenie z niecierpliwością i sądzę, że to będzie niezapomniana impreza dla wielu uczestników. Brava dla organizatorów.